wZaclepka_Web_WodeckiTwist2020

Kochani nasi Przyjaciele, Fani Festiwalu

Dziękujemy za cierpliwość, wsparcie i wszystkie ciepłe słowa. Obserwujemy sytuację i powolne odmrażanie życia i gospodarki, jednak sytuacja koncertów i festiwali wciąż jest niejasna. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Nas wszystkich, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Gali urodzinowej Zbigniewa Wodeckiego na przyszły rok. Z przyczyn logistycznych wydarzenie nie będzie miało miejsca w TAURON Arenie Kraków. Koncert odbędzie się dwukrotnie: o godzinie 17:30 i 20:00, 5 czerwca 2021 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

W tej chwili pracujemy jeszcze nad line-upem przyszłorocznych koncertów. Wrócimy z potwierdzeniami najszybciej jak będzie to możliwe.

Pragniemy poinformować Państwa o możliwościach dotyczących biletów.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU - wybierając tę opcję, otrzymają Państwo specjalny kod, który pozwoli na wygenerowanie nowych biletów. Mając na uwadze Państwa komfort i zadowolenie, pragniemy umożliwić Państwu samodzielny wybór godziny wydarzenia, a także miejsc z kategorii cenowej, w której dokonany został pierwotny zakup. W ciągu 30 dni mają Państwo pierwszeństwo w zakresie wyboru nowych miejsc. Później rozpoczniemy otwartą sprzedaż na wydarzenia. Zamiana biletów nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.  

WYBIERAM VOUCHER - jeśli nowy termin okaże się niesatysfakcjonujący, istnieje możliwość wymiany biletów na voucher do wykorzystania na wydarzenia organizowane przez Good Taste Production.  

Istnieje także możliwość wnioskowania o zwrot środków na konto. W związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, termin oczekiwania na zwrot może wynieść do 180 dni.

Dokładne instrukcje na temat wyboru poszczególnych opcji, otrzymają Państwo wkrótce drogą mailową od bileterii, w której dokonano zakupu. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.  

Jednocześnie informujemy, że III edycja Festiwalu WODECKI TWIST odbędzie się jesienią tego roku w formule online. Wszystkie informacje i szczegóły wkrótce.